Na naszym spocie stawiamy na wake'ową zajawkę, świetną zabawę i porządną dozę chillout'u. Wiemy jak szybko potrafi pędzić świat, dlatego zależy nam na tym, abyście mogli tutaj na maksa wypocząć i wziąć głęboki ożywczy oddech. Ci, którzy mają ochotę, mogą zostać u nas na kilka dni :)

Co czeka naszych gości?

* Pływanie na dwóch wyciągach wyciągu 2.0 polskiej firmy Wake Focus, 190 oraz 160 metrowym

* 4 różnej wielkości Kickery, od XS do L, funbox, uprail

* Tony złotego piasku na naszej czystej, szerokiej plaży

* Noclegi w niebanalnych domkach kempingowych lub w biwakowym tonie, czyli pod namiotem

* Bi-level - basen z przeszkodami 


Dlaczego areały pod Wołowem to fantastyczna okolica?

Na północny zachód od miasta rozciąga się przepiękny Park Krajobrazowy Doliny Jezierzycy , do której wpływa rzeczka Juszka oddzielająca Wołów od Krzywego Wołowa. To właśnie ona, nieduża i czysta, zasila staw naszego wakeparku!

Oprócz tego, w obrębie Doliny Jezierzycy znajduje się ścisły rezerwat przyrody Uroczysko Wrzosy. Wśród nieco pagórkowatowego krajobrazu rozciągają się malownicze łąki, lasy i pola.

Na obszarze Gminy Wołów wytyczone są także szlaki turystyki pieszej i rowerowej, które zostały połączone w system regionalnych tras turystycznych.

Jak można przeczytać na stronie Gminy Wołów:

"W 2004r. powstał żółty szlak rowerowy Wołowskie Krajobrazy o długości 57 km, który biegnie wokół Wołowa przez najpiękniejsze zakątki gminy. Szlak ten, jak i zielony „przyrodniczy”, połączony jest z ponadregionalnym Szlakiem Odry (niebieski), ciągnącym się od Wrocławia do Głogowa po obu stronach rzeki. Liczy on 256 km długości i obejmuje nadodrzańską część gminy między Prawikowem a Tarchalicami. Jest częścią europejskich szlaków dziedzictwa przyrodniczo-kulturowego Green Ways. Równolegle do Szlaku Odry przebiega czerwony szlak rowerowy Odra-Barycz, łączący Malczyce, Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko i Głogów, o długości 184 km. Ponadto istnieje również zielony szlak rowerowy Leśne Wydmy, będący siedmiokilometrową pętlą w pobliżu wsi Rudno. Przeznaczony jest on do zawodów rowerowych MTB. Odcinki szlaku czarnego pełnią funkcję łączników pomiędzy szlakami."

Nie miejcie wątpliwości - Wake Trip jest jednym z najpiękniej położonych wakeparków w Polsce! :)

PS: Ze względu na dużą ilość zapytań, postanowiliśmy nieco usystematyzować informacje na temat wakeparku Wake Trip :) Regulamin podyktowany jest charakterem pozwoleń, jakie otrzymaliśmy oraz faktem, że obiekt znajduje się na terenie prywatnej posesji.
1. Wake Trip to obiekt rekreacyjno-sportowy, gdzie świadczymy wyłącznie usługi z zakresu nauki pływania na desce lub nartach wodnych.
2. Wakepark jest obiektem prywatnym, na którym zabronione jest kąpanie się, łowienie ryb, grillowanie oraz wnoszenie alkoholu.
3. Na obiekcie nie obowiązują wejściówki, tylko cennik dotyczący nauki pływania na desce lub nartach wodnych. Dostępny tutaj: http://www.waketrip.pl/cennik/
4. Podkreślamy, że z plaży, nabrzeża oraz całego naszego zaplecza mogą korzystać wyłącznie nasi kursanci, ich dzieci oraz osoby towarzyszące, a także osoby korzystające z usług baru znajdującego się na terenie wakeparku.
5. Wakepark oraz bar nie zawsze są otwarte, o czym staramy się na bieżąco informować na naszym fan-page’u. W razie brzydkiej pogody, zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z nami - telefonicznego, przez FB lub przez formularz na stronie internetowej.
Wszystkich zainteresowanych sportami wodnymi jeszcze raz serdecznie zapraszamy na pływanie i błogi relaks!  A tych, którzy jeszcze się wahają, zapewniamy - to niesamowita przygoda, którą naprawdę warto przeżyć!